Jaunimo piligriminis žygis Lyduvėnai - Šiluva

Piligriminis žygis – tradicinis keliavimas, siekiant aplankyti piligrimų pamėgtas vietas, turinčias religinę reikšmę. Į tokį žygį keliavo ir Babtų parapijos jaunimas. Ėjome maršrutu Lyduvėnai-Šiluva, penkiolika kilometrų. Praplėtėme savo žinių bagažą apie Šiluvą, Lyduvėnus, kuo žymi Šiluva ir jos apylinkės. Besigėrėdami lietuvišku gamtos grožiu, pabendravę su naujai sutiktais žmonėmis, dar labiau pažinę vieni kitus ir dar paskutinius kilometrus gavę atgaivinusį gausų lietų pasiekėme savo žygio tikslą - Šiluvą. Čia mūsų laukė šio žygio pabaiga ir užsitarnautas poilsis. Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje, su naujuoju naujuoju Kauno arkivyskupu metropolitu Kęstučiu Kėvalu, meldėmės: „Viešpatie, duok ugnies! Uždek širdį imti kryžių. Imti kryžių – tai daryti sprendimą, priimti iššūkį, atlikti atidėliotą darbą“. Mūsų parapijos jaunimas džiaugėsi turėdami galimybę dalyvauti tokiame žygyje, patyrė naują nuotykį, džiaugėsi turėdami galimybę geriau pažinti vienas kitą, turėjo galimybę pabūti tarp naujų žmonių ir sukurti naujas pažintis. Visi mėgavosi gera kompanija, geru oru, gera nuotaika ir gerai praleistu laiku .

Vaiva Stonytė

2023-02-15
Babtų parapija © 2023 / Visos teisės saugomos