Uncategorized

Sutvirtinimo Sakramento šventimas

Birželio 17 dieną vyko neeilinės šv. Mišios. Jaunuoliams buvo suteiktas Sutvirtinimo sakramentas. Šv. Mišiose dalyvavo Kauno vyskupas Algirdas Jurevičius bei mons. Artūras Jagelavičius. Tiesa, Sutvirtinimo sakramento kelias buvo nelengvas: jaunimui reikėjo išlaikyti kun. Žilvino paruoštą testą, atlikti išpažintį ir tada po didelių apsisprendimų kada daryti šv. Mišias, įvyko Sutvirtinimo sakramento įteikimas. Buvo smagu matyti gausų būrį jaunimo. Po tiek laiko buvo labai smagu pamatyti pilną bažnyčią žmonių. Ačiū svečiams, kad atvyko ir padarė šventę ne tik sutvirtinamiesiems, ačiū visiems dalyvavusiems šv. Mišiose, ačiū choristams. Kviečiame aktyviau dalyvauti penktadienio šv. Mišiose ir pasiklausyti giedančio jaunimo.

Sutvirtinamoji Vaiva Stonytė

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *