Uncategorized

Pirmoji šv. Komunija Babtų parapijoje

“Jei viena duona, tai ir mes daugelis esame vienas kūnas.” (1 Kor 10, 16-17)

Jaudulys ir didelė laimė stebint savo vaiką pirmą kartą žengiant priimti šv. Sakramentą. Šventinė ceremonija vyko Babtų bažnyčioje birželio 27-ios popietę. Džiugu buvo matyti spindinčias vaikų akis, susijaudinusius tėvus ir jausti bendrumą.
Už neįkainojamas pirmąsias pamokas ir pasiruošimą šv. Komunijai visų tėvelių vardu dėkoju katechetei Kamilei ir kun. Žilvinui, taip pat nuoširdžiai dėkoju Kėdainių krašto sakraliniam ansambliui Glorija (vad. Gintarė Bražinskienė ir Jolanta Stašinskienė), savo giesmėmis praturtinusiomis šventinę ceremoniją.
Kaip sakė kunigas, tenebūna tai pirmas ir paskutinis kartas, kada vaikai priima šv. Komuniją. Auginkite savo tikėjimą ir priimkite Dievą atviromis širdimis.

Eglė R.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *