Uncategorized

Kantata koncertas

Vėsią šeštadienio, spalio 17 dienos, popietę parapijiečius šildė muzikos garsai. Babtų šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje pirmą kartą Lietuvoje skambėjo ,,H. Naglio ir A. Stankevičiaus kantata ,,Kryžių ir rūpintojelėlių Lietuva“. Kūrinį atliko Babtų moterų choras ,,Gynia“ (vad. D. Šakalienė), Domeikavos mišrus choras ,,Versmė“ (vad. R. Endriukaitė), VDU Akademinis choras ,,Vivere Cantus“ (vad. R. Daugėla), Gabrielė Kuzmickaitė (sopranas), Rita Preikšaitė (mecosopranas), Paulius Bagdonas (baritonas), Tomas Ladiga (bosas). Premjera vyko trijuose miesteliuose: Domeikavoje, Babtuose, Raudondvaryje. Bažnyčia skambėjo gražiomis, tvirtomis bei skambiomis melodijomis. Ačiū atlikėjams, kad sukūrė šiltą aplinką ir dovanojo nuostabiai ir profesonaliai atliktą kūrinį.

Vaiva Stonytė

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *