Uncategorized

Skelbimai

Parapijos skelbimai 2020 11 22

  1. Ateinantį sekmadienį, lapkričio 29 dieną, prasideda Advento laikas. Tai keturių savaičių laikas rengiantis Kristaus gimimo šventei – šv. Kalėdoms. Prieš šv. Kalėdas tikintieji yra raginami prieiti išpažinties sakramento. Išpažintys klausomos prieš kiekvienas šv. Mišias. Tikintieji raginami, be skubėjimų ir susigrūdimų atlikti išpažintį, kam leidžia galimybės, šiokiadienio vakarais nuo 17.30 Babtų bažnyčioje prieš šv. Mišias.
  • Nuo I Advento sekmadienio šv. Mišios vėl vyks suremontuotoje Panevėžiuko Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje.
  • Sekmadienį šv. Mišių metu bus pašventi tikinčiųjų adventiniai vainikai.
  • Advento laikotarpiu, sekmadieniais, Babtų bažnyčioje 9.30 bus giedamos Marijos valandos. Tai giesmė skirta pagerbti švč. Mergelę Mariją.
  • Jau yra platinami kalėdaičiai. Jų galite įsigyti Babtų klebonijoje. Nuo I Advento sekmadienio  bus galimybė įsigyti ir bažnyčiose. Auka už kalėdaičius skirta parapijose planuojamiems darbams vygdyti
  • Prasidėjo Caritas organizuojama adventinė akcija: „Gerumas mus vienija“. Įsigydami Caritas žvakelę, prisidėsite prie parapijų Caritas veiklos. Žvakelių galite įsigyti pas parapijų Caritas savanorius sekmadieniais bažnyčiose. Taip pat jų galima įsigyti Babtų parapijos klebonijoje.
  • Dėl Covid situacijos, šiais metais parapijos tikinčiųjų lankymo nebus. Norinčius paaukoti tai galite padaryti savo auką pervesdami į parapijų sąskaitas arba savo auką atnešant klebonui.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *