Gerojo Ganytojo katechezės vaikų Pirmoji šv. Komunija

Birželio 16 d. parapijoje įvyko neeilinė šventė. Trys vaikai (Liepa ir Nojus iš Babtų parapijos, Titas iš Telšių) priėmė šventąją Pirmąją Komuniją. Šventė ypatinga todėl, kad šie vaikai šiam svarbiam įvykiui pradėjo ruoštis nuo trečiųjų savo gyvenimo metų – būtent tada jie pradėjo lankyti Gerojo Ganytojo katechezes. Vaikai atsakingai, nuosekliai, su meile ir užsidegimu kiekvieną savaitę lankydavosi atriume, kur vykdavo katechezės, taip kurdami ir puoselėdami santykį su Jėzumi – Geruoju Ganytoju, Tikruoju Vynmedžiu. Atsiliepę į Gerojo Ganytojo kvietimą sekti Jį ir ateiti labai labai arti Jo, vaikai 2024 m. vasario mėn. pasakė „Taip“- taip, noriu ateiti pas Tave, Jėzau, Šventojoje Eucharistijoje. Pasiruošimą Pirmajai Komunijai vainikavo rekolekcijos, vykusios 2024 m. birželio 13-16 d. Birželio 15 d. įvyko vaikų pirmoji išpažintis bei krikšto pažadų atnaujinimo šventė, o sekmadienį, birželio 16 d., kartu su visa Babtų parapijos bendruomene, džiaugėmės galėdami palydėti šiuos laimingus vaikus malda pas Eucharistinį Jėzų. Kartu džiaugėsi ir vaikų šeimos, krikšto tėveliai, artimieji. Linkime vaikams ir toliau puoselėti santykį su Jėzumi, klausytis Jo Žodžio, sekti Juo, likti Jame ir duoti gausių vaisių!

2024-06-19
Babtų parapija © 2024 / Visos teisės saugomos