Jungtinio choro koncertas

 Liepos 28 d. mūsų bažnyčioje lankėsi jungtinis choras „Mex - De – Lt“ ( Meksika – Vokietija – Lietuva). Su šiuo choru jau 15 metų bendrauja Vadžgirio šv. Juozapo bažnyčios giesmininkų ansamblis, vadovaujamas Linos Lukošienės. Jų bendrystė – tai ispanų, vokiečių bei lietuvių kalbomis giedamos giesmės, kasmetės kelionės vieni pas kitus ar net iki Afrikos. Atvykę į Lietuvą choristai surengia po keletą koncertų įvairiose bažnyčiose.

            Šįkart jie užsuko į Babtus ir vakaro šv. Mišiose bei po jų dovanojo mums skambių, jausmingų giesmių puokštę. Klebonas Žilvinas, kai kurias Mišių dalis aukojo lotyniškai – oficialia Romos katalikų bažnyčios kalba, o „Tėve, mūsų“ malda kalbėta lietuviškai, ispaniškai ir vokiškai. Tai buvo labai įdomu ir negirdėta.

            Po Mišių ir koncerto svečiai ir mūsų bažnyčios choristai vaišinosi prie bendro stalo, dalinosi įspūdžiais, linksmai įsitraukė į liaudiškus žaidimus bei šokius. Tai buvo puiki pažintis, nuoširdžios bendrystės susitikimas. Už tai dėkojame Linai Lukošienei, vargonininkei Jolantai ir klebonui Žilvinui.

Vida Sabaliauskienė

Nuotraukos: Ernesto Liutkaus

Daugiau nuotraukų rasite paspaudę nuorodą: https://babtuparapija.lt/galerija/jungtinis-choras/

2023-07-29
Babtų parapija © 2024 / Visos teisės saugomos