Sakralinės muzikos valanda

Liepos 1 dienos vakarą, pradedant švęsti šv. Apašt. Petro ir Povilo atlaudus, Babtų bažnyčioje skambėjo širdį virpinantis arfos ir trombono instrumentų garsai. Jais grojo šeimyninis duetas BassGliss (Viktorija Smailytė ir Saulius Karka). Jiems pritarė savo balsu  - Julija Karaliūnaitė.

Visus klausytojus pakerėjo nuostabus arfos skleidžiamas garsas, kuris daugeliui sukėlė didžiulį pasigėrėjimą. Ne dažnai tenka girdėt gyvai arfos skambesio , o mes turėjome unikalę galimybę ir gyvai ją pamatyt. O kur dar trombono skleidžiamas garsas.

Visų susirinkusiųjų veiduose spindėjo džiaugsmas ir ramybė, tad po koncerto iškeliavo namo, laukt rytojaus  - pagrindinės atlaidų dienos.

Nuoširdžiai dėkojame Babtų kultūros centrui už padovanotą babtiškiams šventinę dovaną.

Daugiau nuotraukų rasite paspaudę nuorodą: https://babtuparapija.lt/galerija/sakralines-muzikos-valanda/

2023-07-01
Babtų parapija © 2024 / Visos teisės saugomos