Sutvirtinamųjų "Alfa" savaitgalis

Sausio mėn. 26-28 dienomis vyko Babtų parapijos sutvirtinamųjų „Alfa“ savaitgalis. Visa grupė rinkomės Palemono parapijos namuose ir turėjome laiką kupiną bendrystės, mokymų ir žaidimų. Šis savaitgalis vainikavo pirmąją pasiruošimo sutvirtinimo sakramentui dalį. Pagrindinė savaitgalio mintis – susipažinti kas yra Šventoji dvasia, kaip ji veikia ir išgyventi bendrystės laiką su kitais sutvirtinamaisiais ir savanoriais. Pasidalinti savo žiniomis sutiko ir s. Liucija, viena iš seserų seleziečių, kurios mokymas jaunimui labai įsiminė. Taip pat per savaitgalį sutvirtinamieji turėjo jiems priskirtas grupeles, kuriose galėjo dar geriau susipažinti vieni su kitais, atlikti įvairias užduotis, dalyvauti orientaciniame žaidime ir dalintis savo pamąstymais bei mintimis. Svarbu paminėti ir vieną iš svarbiausių savaitgalių dalių – šeštadienio vakarą. Jo metu vyko adoracija, Panevėžiuko jaunimo choras giedojo, kunigai klausė išpažinčių ir vyko užtarimo malda. Šis vakaras sutvirtinamiesiems buvo pilnas emocijų, Dievo artumo ir ramybės. Sekmadienį viską vainikavo Šv. Mišios Palemono Švč. Mergelės Marijos Rožančiaus Karalienės bažnyčioje. Už finansinę paramą dėkojame Lietuvių Katalikų religinei šalpai.

Daugiau nuotraukų rasite paspaudus nuorodą: https://babtuparapija.lt/galerija/alfa-savaitgalis/

2024-02-01
Babtų parapija © 2024 / Visos teisės saugomos