Sutvirtinimo Sakramentas Babtų parapijoje

Gegužės 28 dieną mūsų parapijoje buvo didelė šventė - 22 jaunuoliai priėmė Sutvirtinimo sakramentą. Dėkojame vyskupui Sauliui Bužauskui ir kunigui Artūrui Kazlauskui, kurie apsilankė Babtų šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje ir palydėjo mūsų jaunuolius link dar vieno sakramento. Vyskupas pamoksle kvietė sutvirtinamuosius atsiliepti į Dievo kvietimą ir paskatino, kad šis sakramentas nebūtų “pabaiga”, o kaip tik įkvėpimas tęsti gyvenimo kelionę su Jėzumi. Labai dėkojame Titui ir Rugilei, kurie savo balsais ir giesmėmis sukūrė šventinę nuotaiką. Sveikiname sutvirtinamuosius ir tikime, kad sustiprinti šiuo sakramentu, jie taps dar tvirtesni savo tikėjime!

Nuotraukos: Ernesto Liutkaus

Daugiau nuotraukų rasite paspaudę ant šios nuorodos: https://babtuparapija.lt/galerija/sutvirtinimas-2024/

2024-05-30
Babtų parapija © 2024 / Visos teisės saugomos