Šv. Joakimo atlaidai

Rugpjūčio 13d. kaip ir kiekvienais metais, Panevėžiuko Bažnyčioje įvyko laukiamiausia metų šventė - Šv. Joakimo atlaidai.🌿 Šv. Mišias aukojo kun. Kęstutis Rugevičius, o gražiomis giesmėmis, bei nuostabiais balsais šlovino Panevėžiuko jaunimo choras ir atvykusieji svečiai iš Kauno šv. Dvasios parapijos. 🎤🎸🪕 Po šv. Mišių parapijiečiai buvo apdovanoti koncertu, kurį atliko solistė Judita Leitaitė ir smuikininkė Paulina Daukšytė, kurios yra aplankiusios jau daugiau nei 200 bažnyčių. Šventė buvo labai graži ir šilta, džiaugiamės turėdami mūsų mylimą kun. Žilviną bei stiprią, aktyvią ir darbščią tikinčiųjų bendruomenę!😇🌼

Rugilė Lincevičiūtė

Nuotraukos Ernesto Liutkaus

Daugiau nuotraukų rasite paspaudę nuorodą: https://babtuparapija.lt/galerija/sv-joakimo-atlaidai

2023-08-14
Babtų parapija © 2024 / Visos teisės saugomos