šv. Joakimo atlaidai

Saulėtąjį rugpjūčio 18 dienos sekmadienį, Panevėžiuko Nukryžiuotojo Jėzaus parapijoje, vyko tradiciniai Šv. Joakimo atlaidai. Gausiai susirinko tikintieji į šv. Mišias, kurias aukojo kun. Liutauras Vilėniškis (Kauno kunigų seminarijos rektorius). Pradžioje šv. Mišių buvo atlikta Eucharistinė procesija su Švč. Sakramentu aplink bažnyčią. Mišių metų šlovinimo giesmes giedojo mūsų parapijos choras ir svečiai iš Kauno, tai pat prisidėjo ir Babtų orkestro "Algupys" pučiamųjų instrumentų muzikantai.

Baigiantis šv. Mišioms parapijos klebonas padėkojo visiems, kurie prisidėjo prie atlaidų organizavimo, bažnyčios ir aplinkos tvarkymo. Ypatingai, kun. Žilvinas padėkojo Babtų seniūnijai, jos seniūnui ir visiems darbuotiejams kurie nuolat prisideda savo pagalba darbu gražinant aplinką apie bažnyčią. Klebonas įteikė apdovanojimą, angelo sargo skulptūros atvaizdą, kuris nuolat sergi ir laimina Panevėžiuko parapijos lankytojus ir maldininkus.

Po Šv. Mišių visa bendruomenė mėgavosi aktorių Juozo Gaižausko ir Emilijos Latėnaitės savos kūrybos koncertu! Buvo labai graži ir šilta šventė!

Daugiau nuotraukų rasite paspaudę šią nuorodą: https://babtuparapija.lt/galerija/joakimas-2024/

Rugilė Lincevičiūtė

Nuotraukos Ernesto Liutkaus