Vaikų pirmoji išpažintis

Kovo 16 diena vaikams, kurie ruošiasi pirmajai šv. Komunijai buvo ypatinga. 12val. jie rinkosi parapijos bažnyčioje ir atliko pirmąsias išpažintis. Vieni labiau jaudinosi, kiti mažiau, tačiau po išpažinties jaudulys dingo ir jį pakeitė džiaugsmas. Dar vienu žingsneliu priartėta prie Pirmosios šv. Komunijos šventės, kurioje vaikai susitiks su pačiu Jėzumi. Išpažinčių klausė parapijos klebonas Žilvinas ir kunigas Giedrius iš Dotnuvos Viešpaties Apreikšimo Švč. Mergelei Marijai parapijos. Taip pat, kol vieni vaikai ėjo išpažinties, kiti kartu su Panevėžiuko choru giedojo giesmes, kurios padėjo susikaupti ir nusiraminti. Dėkajame už giesmes Mildai ir Rugilei, taip pat savanorėms – Viktorijai ir Armintei, kurios kiekvieną vaiką po pirmosios išpažinties pasitiko su uždegta žvakele.

Katechetė Liepa

2024-03-16
Babtų parapija © 2024 / Visos teisės saugomos