Vasario 16-osios minėjimas

Vasario 16-ąja, Lietuvos Valatybės atkūrimo dieną, Babtų bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios dėkojant už Lietuvos laisvę. Šv. Mišių pradžioje, parapijos klebonas kvietė melstis ir už visa pasaulį, kad jame būtu taika ir sutarimai.

Homilijos metu, tikintieji buvo paraginti rūpintis mums Dievo patikėta laisve - pasaulio kūryba. Tinkamai rūpintis šia žeme galėsime, tik jei būsime laisvi kaip Dievas, kuris pasirinko ateiti į žemę ir tapo vienu iš mūsu. Klebonas kvietė melstis, kad Lietuva visad išliktų laisva ir būtu laisvų žmoniu šalis.

Po šv. Mišių, dovaną Lietuvai savo giesmėmis ir dainomis, padovanojo Jūratė Dailydėnienė ir Daiva Mažeikaitė.

Daugiau nuotraukų galite rasti čia: https://babtuparapija.lt/galerija/vasario-16-osios-minejimas/

2023-02-16
Babtų parapija © 2024 / Visos teisės saugomos